Şu anda giriş yapmadınız. Giriş yapınız veya üye olunuz.
Kelime, sayı veya tarih giriniz.
a
words of one syllable
 |  Word belgesi oluştur  |  Listeye Ekle  | 
 
Seslendir:
Dil: İngilizce


Tanımı:

basit sözler;
açık sözler.

words of one syllable için örnek cümleler:

(Üzerinde olduğunuz kelimenin anlamını görmek için 'CTRL' tuşuna basınız veya kelimeye tıklayınız.!)
  • Russia is a strange country, said Mr. Tremayne. "It is one of the mystery places of the world. You hear fellows coming back from China who tell you amazing stories of the idiosyncrasies of the Chink. But I can tell you, from my own personal observations, that the Chinaman is an open book in words of one syllable compared with the average Russian peasant. By the way, you speak Russian, I understand?"
  • "Only six simple words of one syllable each, boys," said he, as he gathered his scholars close about his chair, "but they mean a great deal. And yet, we do not need to look into some wise old commentator to tell us just what they do mean, for we can all understand them ourselves. They are not intended solely for grown-up people, either. They are for boys just like you. Now, let us look into them a bit. 'Quit you like men.' What kind of men, Bert? Any kind at all, or some particular kind?"
İngilizce'nizi geliştirmenin en iyi yollarından bir tanesi çokça okumaktır. Bu amaçla Blue Sözlük size aradınız her kelime için bol miktarda örnek cümle sunmaktadır. Bunun yanında İngilizce internet sitelerini okuyabilir, anlamını merak ettiğiniz kelimenin üzerine gelerek anlamını görebilirsiniz. İngilizce bir internet sitesi okumak için tıklayınız.
  • Aradığınız kelimenin sonuçlarını kelime listenize eklemek için Google ile ara işaretine tıklayınız. Listeye eklemiş olduğunuz kelimeleri görmek için ana menüden Kelime Listesine tıklayınız. Eğer kelimeyi listenize daha önce eklemişseniz, bu işaret Google ile ara şeklinde görünecektir.
  • Aradığınız İngilizce kelimeler için örnek cümleler sonuçların hemen altında verilmektedir.
  • Aradığınız kelimenin sonuçlarını word belgesi olarak kaydetmek için Word belgesi oluştur işaretine tıklayınız.
Her hakkı saklıdır. © 2011 Blue Sözlük
Sözlük x