Şu anda giriş yapmadınız. Giriş yapınız veya üye olunuz.
Kelime, sayı veya tarih giriniz.
a
succedaneum
 |  Word belgesi oluştur  |  Listeye Ekle  | 
 
Seslendir:
Okunuşu: / ˌsʌksɪ’deɪnɪəm / Okunuş kuralları
Dil: İngilizce
Türü: isim


Tanımı:


i. , vekil;
bedel.

succedaneum için örnek cümleler:

(Üzerinde olduğunuz kelimenin anlamını görmek için 'CTRL' tuşuna basınız veya kelimeye tıklayınız.!)
  • "They laugh at our ways of speaking, and say we speak through our noses. You of the Black Watch talk differently from them. I heard a captain, the other day, telling of pumpkins, which he called pompions. 'Yes,' he said, 'the pompion is a good vegetable, and an excellent succedaneum to the cabbage, in the latter part of the winter.' What do you think of succedaneum, Donald?"
  • Ignorant of this event, and glowing with the desire of affording me a grandfather's protection, Mr. Elford pursued his little plot. The rector had always wished for a male heir, the offspring of his own loins; but in this he had not been indulged, by those powers that regulate such matters. A son of his own being therefore past hope, Mr. Elford imagined he might perhaps find consolation in the succedaneum of a grandson.
İngilizce'nizi geliştirmenin en iyi yollarından bir tanesi çokça okumaktır. Bu amaçla Blue Sözlük size aradınız her kelime için bol miktarda örnek cümle sunmaktadır. Bunun yanında İngilizce internet sitelerini okuyabilir, anlamını merak ettiğiniz kelimenin üzerine gelerek anlamını görebilirsiniz. İngilizce bir internet sitesi okumak için tıklayınız.
  • Aradığınız kelimenin sonuçlarını kelime listenize eklemek için Google ile ara işaretine tıklayınız. Listeye eklemiş olduğunuz kelimeleri görmek için ana menüden Kelime Listesine tıklayınız. Eğer kelimeyi listenize daha önce eklemişseniz, bu işaret Google ile ara şeklinde görünecektir.
  • Aradığınız İngilizce kelimeler için örnek cümleler sonuçların hemen altında verilmektedir.
  • Aradığınız kelimenin sonuçlarını word belgesi olarak kaydetmek için Word belgesi oluştur işaretine tıklayınız.
Her hakkı saklıdır. © 2011 Blue Sözlük
Sözlük x