Şu anda giriş yapmadınız. Giriş yapınız veya üye olunuz.
Kelime, sayı veya tarih giriniz.
a
life preserver
 |  Word belgesi oluştur  |  Listeye Ekle  | 
 
Seslendir:
Dil: İngilizce
Ekler: lives preserver


Tanımı:

insanı denizde boğulmaktan kurtaran cihaz, cankurtaran;
kurşun veya demir başlı bir çeşit kısa baston, topuzlu baston.

life preserver için örnek cümleler:

(Üzerinde olduğunuz kelimenin anlamını görmek için 'CTRL' tuşuna basınız veya kelimeye tıklayınız.!)
  • As usual, Alec slipped into class a half second before the bell. I was so happy I forgot how arrogant he was, and I smiled at him as he sat down. It was like he was looking at something that wasn't even human. My insides seemed to freeze and shrink, I couldn't even muster up my normal blush of embarrassment. I'd had plenty of people hate me since I'd arrived in Sanctuary, but he was the first person I'd met who I was convinced wouldn't have thrown me a life preserver if I was drowning. It wasn't even because saving me would be too much work. He was somehow completely convinced the world would be a better place without me.
İngilizce'nizi geliştirmenin en iyi yollarından bir tanesi çokça okumaktır. Bu amaçla Blue Sözlük size aradınız her kelime için bol miktarda örnek cümle sunmaktadır. Bunun yanında İngilizce internet sitelerini okuyabilir, anlamını merak ettiğiniz kelimenin üzerine gelerek anlamını görebilirsiniz. İngilizce bir internet sitesi okumak için tıklayınız.
  • Aradığınız kelimenin sonuçlarını kelime listenize eklemek için Google ile ara işaretine tıklayınız. Listeye eklemiş olduğunuz kelimeleri görmek için ana menüden Kelime Listesine tıklayınız. Eğer kelimeyi listenize daha önce eklemişseniz, bu işaret Google ile ara şeklinde görünecektir.
  • Aradığınız İngilizce kelimeler için örnek cümleler sonuçların hemen altında verilmektedir.
  • Aradığınız kelimenin sonuçlarını word belgesi olarak kaydetmek için Word belgesi oluştur işaretine tıklayınız.
Her hakkı saklıdır. © 2011 Blue Sözlük
Sözlük x