Şu anda giriş yapmadınız. Giriş yapınız veya üye olunuz.
Kelime, sayı veya tarih giriniz.
a
adventurousness
 |  Word belgesi oluştur  |  Listeye Ekle  | 
 
Seslendir:
Dil: İngilizce


Tanımı:

cesurluk;
cüretkarlık;
gözü peklik;
korkusuzluk;
yiğitlik

adventurousness için örnek cümleler:

(Üzerinde olduğunuz kelimenin anlamını görmek için 'CTRL' tuşuna basınız veya kelimeye tıklayınız.!)
  • I had known that he was attracted to me, of course, though I hoped it was not based on the false premise of the goofiness and adventurousness I might have demonstrated that night. And later I could tell when it quote got serious. Really pinpoint it to the particular night, though we hadnt been doing anything unusual. I just knew, and I knew I had to make a decision too, how deeply to pursue it. When he invited me to meet his daughters the next time we spoke, I was expecting it, and had already chosen to commit myself to him. To us.
İngilizce'nizi geliştirmenin en iyi yollarından bir tanesi çokça okumaktır. Bu amaçla Blue Sözlük size aradınız her kelime için bol miktarda örnek cümle sunmaktadır. Bunun yanında İngilizce internet sitelerini okuyabilir, anlamını merak ettiğiniz kelimenin üzerine gelerek anlamını görebilirsiniz. İngilizce bir internet sitesi okumak için tıklayınız.
  • Aradığınız kelimenin sonuçlarını kelime listenize eklemek için Google ile ara işaretine tıklayınız. Listeye eklemiş olduğunuz kelimeleri görmek için ana menüden Kelime Listesine tıklayınız. Eğer kelimeyi listenize daha önce eklemişseniz, bu işaret Google ile ara şeklinde görünecektir.
  • Aradığınız İngilizce kelimeler için örnek cümleler sonuçların hemen altında verilmektedir.
  • Aradığınız kelimenin sonuçlarını word belgesi olarak kaydetmek için Word belgesi oluştur işaretine tıklayınız.
Her hakkı saklıdır. © 2011 Blue Sözlük
Sözlük x