Şu anda giriş yapmadınız. Giriş yapınız veya üye olunuz.
Kelime, sayı veya tarih giriniz.
a
Words fail me.
 |  Word belgesi oluştur  |  Listeye Ekle  | 
 
Seslendir:
Dil: İngilizce


Tanımı:

Sözle tarif edemem. Söyleyecek söz bulamıyorum.

Words fail me. için örnek cümleler:

(Üzerinde olduğunuz kelimenin anlamını görmek için 'CTRL' tuşuna basınız veya kelimeye tıklayınız.!)
  • Looking back, I saw Fort Wichikagan like a mere speck on the horizon. In the opposite direction the lake still presented a limitless horizon. On either side the distant shores marked, but could hardly be said to bound, the view, while, closer at hand, the islets were reflected in the ice as clearly as if it had been water. I felt as if standing on a liquid ocean. Once more a bounding sense of joyous freedom and strength filled me. The starry corruscations had vanished. The bump on the back of my head had ceased to grieve me. Away I went again like--but Words fail me. Imagery and description avail nothing when the indescribable is reached!
İngilizce'nizi geliştirmenin en iyi yollarından bir tanesi çokça okumaktır. Bu amaçla Blue Sözlük size aradınız her kelime için bol miktarda örnek cümle sunmaktadır. Bunun yanında İngilizce internet sitelerini okuyabilir, anlamını merak ettiğiniz kelimenin üzerine gelerek anlamını görebilirsiniz. İngilizce bir internet sitesi okumak için tıklayınız.
  • Aradığınız kelimenin sonuçlarını kelime listenize eklemek için Google ile ara işaretine tıklayınız. Listeye eklemiş olduğunuz kelimeleri görmek için ana menüden Kelime Listesine tıklayınız. Eğer kelimeyi listenize daha önce eklemişseniz, bu işaret Google ile ara şeklinde görünecektir.
  • Aradığınız İngilizce kelimeler için örnek cümleler sonuçların hemen altında verilmektedir.
  • Aradığınız kelimenin sonuçlarını word belgesi olarak kaydetmek için Word belgesi oluştur işaretine tıklayınız.
Her hakkı saklıdır. © 2011 Blue Sözlük
Sözlük x